DIREKTORI KAKITANGAN

    
     Nama : Pn. Safna Binti Asarudin

     Jawatan : Pengarah Muzium Pendidikan Nasional

     No. Tel : 05-4506667/6680

     Email : safna@upsi.edu.my  

    
     Nama : En. Muhammad Zu Shimalain Bin Azizul

     Jawatan: Kurator S41

     No. Tel : 05-4505517

     Email : shimalain@upsi.edu.my

     
     Nama : En.  Ahmad Nazri Bin Ismail

     Jawatan : Penolong Kurator Kanan S32 (Bahagian Penyelidikan, Pameran & Promosi)

     No. Tel : 05-4506726

     Email : nazri.i@upsi.edu.my  

     
     Nama : En. Ahmad Faizal Bin Ahmad Zawawi

     Jawatan : Penolong Kurator Kanan S32 (Bahagian Perolehan, Pendaftaran & Konservasi)

     No. Tel : 05-4506975

     Email : ajai@upsi.edu.my

     
    
  Nama : En. Mohd Halimi Bin Miswan

     Jawatan : Pembantu Muzium Kanan (Bahagian Pendaftaran)

     No. Tel  : 05-4506212

     Email : halimi@upsi.edu.my

     
    
 Nama : En. Mohd Izwan Shah Bin Wahid

     Jawatan : Pembantu Muzium (Bahagian Konservasi)

     No. Tel  : 05-4506212

     Email : izwan@upsi.edu.my

     
     
 Nama : En. Faizul Bin Ahmad

     Jawatan : Pembantu Muzium (Pameran – Galeri Seni)

     No. Tel  : 05-4505302

     Email : faizul.admad@upsi.edu.my

     
     
 Nama : En. Aminur Aizat Bin Bujang

     Jawatan : Pembantu Muzium (Bahagian Pameran- Bangunan Suluh Budiman)

     No. Tel  : 05-4505804/5891

     Email : aizat@upsi.edu.m

     
     
 Nama : Cik Nurashikin Binti Kamaruzaman

     Jawatan : Pembantu Tadbir (P/O)  N19

     No. Tel  : 05-4506680

     Email : shikin.zaman@upsi.edu.my